oficiālie sluzer pārstāvji latvijā

SULZER ir divus gadsimtus ilga vadošā loma inovatīvu produktu un pakalpojumu izstrādē, kas veicina ilgtspējīgu progresu un palīdz klientiem veidot labāku pasauli

 

Sūkņi

Kā viens no pasaulē vadošajiem sūkņu ražotājiem Sulzer piedāvā plašu produktu klāstu izstrādātiem, konfigurētiem un standarta sūknēšanas risinājumiem, kā arī būtisku palīgaprīkojumu. Mēs esam slaveni ar mūsu modernākajiem produktiem, veiktspējas uzticamību un efektīviem risinājumiem.

Maisītāji, dinamiskie maisītāji

Sulzer SALOMIX™ un Scaba maisīšanas un maisīšanas tehnoloģija piedāvā plašu produktu klāstu rūpnieciskiem pielietojumiem. Sānos montējami horizontāli un augšpusē uzstādīti vertikālie maisītāji, dinamiskie ķīmiskie maisītāji un torņu un tvertņu plūsmas vadības produkti garantē efektīvus sajaukšanas un maisīšanas procesus.

Torņu vadības sistēmas

SALOMIX torņu pārvaldības tehnoloģija piedāvā plašu sistēmu klāstu rūpnieciskiem torņu lietojumiem. SALOMIX TES, SALOMIX GLI un SALOMIX VULCA sistēmas tiek izmantotas, lai uzlabotu torņu lietojumprogrammu procesu veiktspēju, tādējādi samazinot izmaksas un uzlabojot gala produkta kvalitāti.

Pacelšanas stacija

Sūkņu un saliekamo pacelšanas staciju klāsts nodrošina efektīvu, iedarbīgu un ekonomisku risinājumu notekūdeņu izvadīšanai.

Vidējas konsistences produkti

Mūsu MC vidējas konsistences tehnoloģija piedāvā plašu uzticamu produktu klāstu vidējas konsistences celulozes lietojumiem līdz 18% konsistencei: MCE™, KCE™ un LCE™ centrbēdzes sūknēšanas sistēmas ar patentētu Fluider™ tehnoloģiju, MC izlādes skrāpjus, MC izlādes un SX. ķīmiskie un tvaika maisītāji.

Cietvielu samazināšanas, atdalīšanas un noņemšanas sistēmas

Cieto vielu apsaimniekošana, kontrole un noņemšana atkritumu plūsmās ir būtiska notekūdeņu attīrīšanas sistēmu efektīvai darbībai un augsta riska sūkņu staciju aizsardzībai, ja atteice var izraisīt nopietnas sekas. Sulzer produktu portfelī ir pilns Muffin Monster™ divu vārpstu notekūdeņu dzirnaviņu klāsts cieto vielu samazināšanai, kā arī sijāšanas, izšķīdinātā gaisa flotācijas un gliemežu sistēmas cieto vielu atdalīšanai un noņemšanai.

Sūkņu un pacelšanas staciju piederumi

Mūsu sūkņi un pacelšanas stacijas ir standarta versijās un ar papildu funkcijām. Ir pieejami arī sūkņu un pacelšanas staciju piederumi.

Kontroles un uzraudzības iekārtas

Lai panāktu optimālu dažāda veida sūkņu staciju darbību, Sulzer izstrādā sūkņu kontrolierus un vadības paneļus ar jaudīgām unikālām funkcijām, kas iebūvētas standarta komplektācijā. Sulzer nodrošina arī viegli lietojamus tīmekļa vadības un uzraudzības risinājumus, kas ir īpaši pielāgoti katra veida sūkņu stacijai jūsu notekūdeņu savākšanas tīklā.

Skrīninga, sedimentācijas un filtrēšanas risinājumi

Līdz ar Nordic Water iegādi 2021. gada 1. februārī, mūsu portfelis tiek paplašināts ar plašu skrīninga, sedimentācijas un filtrēšanas risinājumu klāstu, kuru mērķis ir uzlabot komunālo un rūpniecisko ūdens attīrīšanas iekārtu efektivitāti.

Kompresori un aerācija

Sulzer jaunākais piedāvājums sadzīves un rūpniecisko notekūdeņu attīrīšanai ietver turbokompresorus, aerācijas sistēmas un mehāniskos aeratorus. Mūsu lietojumprogrammu un procesu zinātība apvienojumā ar mūsu unikālo produktu portfeli sniedz mums līdzekļus, lai nodrošinātu klientiem uzticamus un efektīvus risinājumus. Mūsu ļoti efektīvie turbokompresori var nodrošināt zema spiediena gaisa plūsmu gandrīz jebkuram procesam.

Atdalīšanas tehnoloģija

Mēs izstrādājam, projektējam un ražojam masas pārneses iekārtas un varam piedāvāt risinājumus visām jūsu atdalīšanas problēmām. Mūsu portfelī ietilpst vismodernākie produkti destilācijai, absorbcijai, atdalīšanai, iztvaicēšanai, fāzu atdalīšanai, šķidruma-šķidruma ekstrakcijai un kristalizācijai.

Pārstrādes rūpnīcas

Izmantojot mūsu novatorisko atdalīšanas tehnoloģiju klāstu, mēs pilnībā izstrādājam jūsu procesa risinājumu no sākotnējās koncepcijas un izmēģinājuma testēšanas līdz jūsu rūpnīcas palaišanai ar garantētu veiktspēju. Mūsu pakalpojumi sniedz atbalstu neatkarīgi no jūsu nozares: ķīmijas, farmācijas, polimēru, biodegvielas vai pārtikas un dzērienu.